“JAM TU PLASË”/ Rudina Dembacaj shfaqet e fryrë në fytyrë: Nuk e kam nga botoksi, por nga disa ilaçe të… (VIDEO) – AlpeGossip
“JAM TU PLASË”/ Rudina Dembacaj shfaqet e fryrë në fytyrë: Nuk e kam nga botoksi, por nga disa ilaçe të… (VIDEO)

“JAM TU PLASË”/ Rudina Dembacaj shfaqet e fryrë në fytyrë: Nuk e kam nga botoksi, por nga disa ilaçe të… (VIDEO)

Aktorja e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, ka zbuluar një ditë më parë se nuk ishte mirë. Përmes një video të postuar në “Instastory”, ajo tregon se si ishte fryrë në fytyrë.

Rudina shprehet se nuk ka lidhje aspak nga filtri apo botoksi, por ishte fryrë nga disa ilaçe të tmerrshme.

“E di sa pa qejf jam. Sikur më ka pickuar bleta. Dhe jo, nuk është nga filtri, nuk është as nga botoksi, nuk kam bërë as nga këto shpimet. Thjesht jam totalisht e fryrë nga disa ilaçe të tmerrshme. What the f*ck. Tani jam në spital po pres doktoreshën. Jam tu plasë”, thotë Dembacaj në videon në fjalë.

VIDEO

Ndërkohë më vonë, pas një trajtimi, aktorja e njohur ka zbuluar se është më mirë.