NDODH NË “BB VIP FAN CLUB”/ Vëllai i Einxhel dhe Dagz takohen për herë të parë – AlpeGossip
NDODH NË “BB VIP FAN CLUB”/ Vëllai i Einxhel dhe Dagz takohen për herë të parë

NDODH NË “BB VIP FAN CLUB”/ Vëllai i Einxhel dhe Dagz takohen për herë të parë

Vëllai i Einxhel dhe Dagz janë takuar më në fund, ndërsa të dy janë të ftuar në Fan Club Big Brother VIP.

Ata janë takuar dhe kanë shtrënguar duart në studio.

Më parë ai tha se po priste daljen e Einxhel nga Big Brother Vip për të takuar dhe folur me Dagzin, duke përmendur se kanë mendim shumë të mirë.

Kujtojmë se ka nisur numërimi mbrapsht për finale e madhe të Big Brother VIP, ndërsa publiku po voton për katër finalistët, Einxhel, Beniada, Donald dhe Ilir.