U BËNË PRINDËR PË HERË TË DYTË/ Mozzik dhe Loredana i vendosin djalit emrin e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR PË HERË TË DYTË/ Mozzik dhe Loredana i vendosin djalit emrin e veçantë (FOTO)

U BËNË PRINDËR PË HERË TË DYTË/ Mozzik dhe Loredana i vendosin djalit emrin e veçantë (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të dytë këtë të Hënë. Lajmin e bëri të ditur vetë reperja, duke publikuar një foto me foshnjën e porsalindur.

Dyshja janë bërë me djalë, emrin e të cilit e kanë zbuluar vetëm së fundmi. Ata i kanë vendosur vogëlushit emrin Ylli. Që në ditën e parë të ardhjes në jetë, Mozzik dhe Loredana i kanë hapur dhe një adresë në Instagram.

Kujtojmë se reperja e ka jetuar në fshehtësi të plotë shtatzëninë, duke mos u shfaqur askund me barkun e rrumbullakosur.