LLAHTARISEN PUSHUESIT/ Oriola Marashi i heq reçipetat dhe del fushë (FOTO) – AlpeGossip
LLAHTARISEN PUSHUESIT/ Oriola Marashi i heq reçipetat dhe del fushë (FOTO)

LLAHTARISEN PUSHUESIT/ Oriola Marashi i heq reçipetat dhe del fushë (FOTO)

Oriola Marashi ka shkaktuar gjithnjë bujë me fotot që poston në rrjete sociale dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë verë. Modelja i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit nga pushimet.

Oriola ka zgjedhur të marrë rreze dielli në të gjithë pjesën e sipërme të trupit duke i hequr fare rroba banjot lart.

Për të bërë foton, modelja është mbuluar me vetëm një peshqir, por duke zbuluar shumë.

Foto ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve dhe është komentuar shumë.

Kujtojmë që Oriola së fundmi sfiloi për markën e njohur Guess, një arritje kjo në karrierë për modelen shqiptare.