GUXON Armela e “Big Brother”/ Publikon FOTO pa photoshop: Më në fund e… – AlpeGossip
GUXON Armela e “Big Brother”/ Publikon FOTO pa photoshop: Më në fund e…

GUXON Armela e “Big Brother”/ Publikon FOTO pa photoshop: Më në fund e…

Shihni si duket Armela “e enjtur dhe pa Photoshop”!

Ish banorja e Big Brother është një femër mjaft provokuese dhe njëkohësisht shumë e përfolur për ndërhyrjet e saj kirurgjikale. Këtë fakt ajo e ka pranuar gjithmonë publikisht, duke mos bërë lojra të tipit jam origjinale.

Ajo ka provokuar rrjetin me një postim të fundit ku shfaqet sipër një mashkulli.

Ata shfaqen të dy të veshur me të bardha dhe ish-konkurentja ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë në foton e publikuar e lidhur me këtë foto u aludua se ai është reperi i njohur “Escobars” të cilin e bënë të lidhur me Armelën. Ajo reagoi më pas duke thënë se nuk është e vërtete dhe se atë e ka thjesht shok.

Mirëpo me një foto të publikuar së fundmi në instastory, Armela ka ironizuar ata që e akuzojnë për operacionet plastike dhe me Photoshop, ku shkruan: E enjtur dhe pa Photoshop!