E PABESUESHME/ Nuk ka prerë thonjtë prej 19 vjetësh, do të habiteni si duken (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Nuk ka prerë thonjtë prej 19 vjetësh, do të habiteni si duken (FOTO)

E PABESUESHME/ Nuk ka prerë thonjtë prej 19 vjetësh, do të habiteni si duken (FOTO)

Këngëtarja Chris ”The Duchess” Walton nga Las Vegas serish ka treguar thonjtë e saj, të cilët gjithmonë i përgjigjen kombinimit të veshjes.

Ajo nuk i ka prerë thonjtë për 19 vjet. Nëna e pesë fëmijëve thotë se pa problem kryen të gjitha punët e shtëpisë dhe krahas kësaj ajo i bie edhe pianos.

Thonjtë e Chris janë mbi 6 metra të gjatë.