Ikën me sherr nga DWTS, por shihni çfarë bën tani burri i Almedës në Shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
Ikën me sherr nga DWTS, por shihni çfarë bën tani burri i Almedës në Shqipëri (FOTO)

Ikën me sherr nga DWTS, por shihni çfarë bën tani burri i Almedës në Shqipëri (FOTO)

Aktori i njohur, Tolgahan Sayisman, pak javë më parë vizitoi vendin tonë pasi mori pjesë në spektaklin ‘Dancing With the Stars’, ku dhe vallëzoi me bashkëshorten e tij, Almeda Abazin.

Mirëpo pas ikjes, Almeda nëpërmjet një statusi në instastory, bëri një deklaratë të fortë kundër produksionit të ‘Dancing with the stars’, ku i akuzoi ata se nuk kishin bërë një pritje të denjë për Tolgahan, dhe madje nuk kishin paguar as shpenzimet ekstra tek hoteli ku qëndruan. Kjo deklarat bëri bujë në media dhe Vizion Plus reagoi duke bërë publike faturat e Almedës.

Megjithatë mesa duket pavarësisht sherrit me produksionin, Tolghan ka ngelur i kënaqur nga Shqipëria. Ai ka publikuar pak orë më parë një foto të cilën e ka shkrepur në bregdetin e Durrësit, nëpërmjet të cilës tregon se ka mbetur i mahnitur nga ajo pamje.