VIDEO! Butrint Imeri i dërgon mesazh Jorit në Big Brother Vip? Ja reagimi i Kiarës dhe Luizit – AlpeGossip
VIDEO! Butrint Imeri i dërgon mesazh Jorit në Big Brother Vip? Ja reagimi i Kiarës dhe Luizit

VIDEO! Butrint Imeri i dërgon mesazh Jorit në Big Brother Vip? Ja reagimi i Kiarës dhe Luizit

Banorët e Big Brother Vip Albania kanë lexuar sërish mbrëmjen e sotme mesazhe nga fansat e tyre.

Një koment ngacmues nga ka ardhur nga një ndjekës nga Kosova i cili mendohet se është këngëtari i njohur Butrint Imeri i cili ka qenë në një lidhje me moderatoren Kiara Tito.

Mesazhi i është drejtuar Jorit dhe përmban vetëm inicialet e para të emrit të këngëtarit si dhe mbiemrin e tij.

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!”- shkruhet në mesazhin që mban dërguesin: B…. Imeri KS.

VIDEO