DUHET TA SHIHNI/ Françeska Jaçe shkon pa të brendshme në Top Channel – AlpeGossip
DUHET TA SHIHNI/ Françeska Jaçe shkon pa të brendshme në Top Channel

DUHET TA SHIHNI/ Françeska Jaçe shkon pa të brendshme në Top Channel

Françeska Jaçe duket se nuk i preferon veshmbathjet. Ajo ka surprizuar me deklaratën e saj në emisionin ‘Shiko kush luan’, teksa tha se nuk kishte veshur fare mbathje.

Kur Flori pyeti vajzat ne nje moment ‘delikat’ gjate emisionit se çfare ngjyre te brendshmesh kishin veshur ne ate moment, Aurela Hoxha, Agnesa Vuthaj, Sara Kolami e Adrola Dushi me te qeshura folen per vete, por Franceska zbuloi se nuk kishte mbathur asgje.

“Jemi me nje pale mbathje mangut”, tha Flori me te qeshur.

Fifi: Françeska nuk ka veshur asgjë.

Françeska: Jo.

Luana: Do e mbyllim?

Florian Binaj: Jemi me një palë mbathje mangut.

Fifi: Bravo.

Françeska: I kam bezdi mbathjet.

Luana: Ca ke bezdi ti mi? Edhe mbathjet dhe sutjénat?

Françeska: Te dyja

Luana: Rrike lakuriq ti mi…

Françeska: Të premtoj që do i vesh herën tjetër…