Është një ndër MODELET MË SEKSI shqiptare, por nuk do ta besoni cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit - AlpeGossip
Është një ndër MODELET MË SEKSI shqiptare, por nuk do ta besoni cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit

Është një ndër MODELET MË SEKSI shqiptare, por nuk do ta besoni cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit

Mbrëmë Xhesika Berberi është një nga modelet më në zë, me një karrierë të suksesshme, me famë edhe jashtë Shqipërisë dhe imazh i shumë markave e firmave të njohura. Mirëpo shkollën Xhesika e ka mbaruar për një fushë krejt tjetër.

E ftuar dje në “Xing me Ermalin”, Xhesika tregoi se ka studiuar për inxhinieri gjeo-informatike, profesion të cilin nuk e ka praktikuar akoma.

E pyetur nëse ka pasur nota të mira, Xhesika u përgjigj: “Të them të drejtën në universitet mirë kam dalë, nuk kam qenë ndonjë nxënëse absolute”.