“MASAKRA” E SHËN VALENTINIT/ Britanikët çmenden dhe dalin në rrugëve të dehur (FOTO) – AlpeGossip
“MASAKRA” E SHËN VALENTINIT/ Britanikët çmenden dhe dalin në rrugëve të dehur (FOTO)

“MASAKRA” E SHËN VALENTINIT/ Britanikët çmenden dhe dalin në rrugëve të dehur (FOTO)

Të dashuruarit festuan dje Shën Valentinin. Por për disa prej tyre festa nuk shkoi edhe aq mirë pasi përfunduan të shtrirë në rrugët e Anglisë.

Disa çifte u gjetën të ulur në stola dhe duke pirë pije alkoolike në Birmingham, Newcastle dhe Leeds.

Dhe disa të tjerë kishin nevojë për ndihmën e mjekëve pasi lënduan veten dhe pinë më shumë se ç’duhet.

Dhjetëra prej tyre e kaluan natën romantike më shumë të shtrirë në rrugë sesa duke shijuar atë çfarë mbrëmja ofronte.

Megjithatë disa çifte shfrytëzuan rastin për tu kënaqur dhe u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në rrugë.

Disa prej djemve mbanin të dashurën në kurriz ose në krahë.

Kurse të tjerë thyen ligjin dhe u shoqëruan nga policia.

Shikoni fotot