PAS RIKTHIMIT ME TË DASHURIN/ Rita Ora shfaqet në formë të shkëlqyer (FOTO) – AlpeGossip
PAS RIKTHIMIT ME TË DASHURIN/ Rita Ora shfaqet në formë të shkëlqyer (FOTO)

PAS RIKTHIMIT ME TË DASHURIN/ Rita Ora shfaqet në formë të shkëlqyer (FOTO)

Pak ditë më parë u raportua se Rita Ora iu rikthye sërish dashurisë së vjetër me Andrew Watt, 5 muaj pas ndarjes. Megjithatë mbrëmjen e djeshme këngëtarja është e parë e vetme gjatë një shëtitje në New York. Ashtu si çdo herë tjetër, Rita arriti të tërhiqte vëmendjen me veshjen e saj mjaft të veçantë. Ajo ishte veshur nga koka tek këmbët me material xhinsi dhe dukej shumë stil. Ora kishte zgjedhur një këmishë, fund, xhaketë dhe çizme të të njëjtit material.

Ndoshta kjo nuk do t’ju pëlqente të gjithëve, por Rita guxoi dhe ja arriti si çdo herë të dukej shumë bukur. Kohët e fundit këngëtarja me origjinë shqiptare ka kaluar një periudhë të vështirë në jetën private, pas ndarjes nga aktori Andrew Garfield. Megjithatë tashmë që u rikthye me Andrew-n e parë, duket se Rita ndjehet shumë më mirë.