TË NDARË PREJ KOHËSH/ Do habiteni se çfarë bëjnë Albi Nako dhe Alba për Klaudian (FOTO) – AlpeGossip
TË NDARË PREJ KOHËSH/ Do habiteni se çfarë bëjnë Albi Nako dhe Alba për Klaudian (FOTO)

TË NDARË PREJ KOHËSH/ Do habiteni se çfarë bëjnë Albi Nako dhe Alba për Klaudian (FOTO)

Pas ndarjes së bujshme të balerinës Klaudia Pepa me koreografin Albi Nako, filloi të përhapej me shpejtësi të madhe lajmi se Albi ishte në krahët e një tjetër balerine, Alba Hoxhës.

Ata u fotografuan shpesh në të njëjtat vende së bashku, megjithatë ende nuk kanë dhënë një konfirmim për lidhjen e tyre. Të shumta kanë qenë komentet për marrëdhënien e Albit me Klaudian pas ndarjes, mirëpo një veprim i Albit dhe të dashurës së tij të re, i ka habitur të gjithë fansat.

 

Megjithëse të ndarë, duket se Albi dhe Alba e mbështesin balerinën. Së fundmi, në foton e Klaudias të publikuar në profilin e saj në Instagram, ish-bashkëshorti dhe e dashura e tij e re, Alba, kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur i kanë dhënë like postimit të Klaudias, duke treguar se mes tyre ka mbetur respekt.