Njihuni me motrën bukuroshe të Arilenës, këngëtarja e uron për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me motrën bukuroshe të Arilenës, këngëtarja e uron për ditëlindje (FOTO)

Njihuni me motrën bukuroshe të Arilenës, këngëtarja e uron për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja Arilena Ara është treguar e rezervuar sa i përket jetës së saj private. Por sot ishte një ditë e veçantë dhe nuk mund të na mbante larg asaj që po ndodhte në familjen e saj.

Që në orët e para të së hënës, Arilena ka uruar për ditëlindje motrën e madhe që quhet Ambra dhe që ngjan shumë më të.

“Gjithmonë pranë meje! Gezuar ditëlindjen Ambra Ara! Motra jote e vogël të do!”, shkruan këngëtarja në Instagram.