Çiljeta dedikim emocionues për dy meshkujt e rëndësishëm: Nuk do e besoni cilët janë… (FOTO) – AlpeGossip
Çiljeta dedikim emocionues për dy meshkujt e rëndësishëm: Nuk do e besoni cilët janë… (FOTO)

Çiljeta dedikim emocionues për dy meshkujt e rëndësishëm: Nuk do e besoni cilët janë… (FOTO)

Çiljeta Xhilaga ka qenë vazhdimisht e hapur për të folur për jetën e saj private dhe familjare.

Ajo ka treguar që në krye të herës që në familje është fëmijë i vetëm dhe s’ka as motër e vëlla. Por, duket se vendin e tyre e kanë zënë kushurinjtë e saj, dy djemtë e xhaxhait që këngëtarja i konsideron pjesë të familjes së saj, ndaj ajo u ka dedikuar një falenderim të veçantë për mbështetjen që i kanë dhënë.

“Zoti nuk me bekoi ne kete jete te kisha nje moter apo nje vella por gjithsesi ndihem e bekuar qe kam dy djem xhaxhai qe gjithmonë kane bere rolin e vellait te madh ne jeten time duke me mbrojtur si me te voglen femer te familjes Xhilaga. Jam me fat qe ju kam Tani vendin tim e ka zene Fernando i bekuar nga dy kushurirat ne vend te motrave “, shkruan Çiljeta.