SI JA DEL EVA LONGORIA? 44 vjeçarja i habiti të gjithë me pamjen e saj në plazh – AlpeGossip
SI JA DEL EVA LONGORIA? 44 vjeçarja i habiti të gjithë me pamjen e saj në plazh

SI JA DEL EVA LONGORIA? 44 vjeçarja i habiti të gjithë me pamjen e saj në plazh

Ajo kishte shkuar për të shijuar disa pushime me rastin e Pashkëve në ishujt Karaibe. Eva Longoria dukej e mrekullueshme teksa shoqëronte bashkëshortin e saj Jose Baston dhe djalin Santiago në plazh.

Yummy mummy: Eva Longoria looked sensational as she joined her husband José Bastón and son Santiago for a beach day in Shellona, Saint Barthélemy

Aktorja e famshme e “Shtëpiakeve të Dëshpëruara”, 44 vjeçarja tregoi një performancë të shkëlqyer teksa mbante veshur një kostum banje blu. Shtoji këtu edhe një kapele së bashku me një palë syze të zeza, Eva sapo u kthye në një subjekt zilie për të gjitha nënat që kanë një fëmijë në jetën e tyre.

Ja dhe njerëzit që Eva do më shumë në një foto të vetme:

Family-of-three: The Desperate Housewives star, 44, showcased her toned figure in a plunging blue swimsuit with a lace-up back

Hilarious: Eva later shared a funny picture of the youngster biting her knee to her Instagram stories  as she captioned it with: 'Biting mama's leg!'

Familja po shënonte kujtimet më të bukura në këto pushime pasi Santiago po hidhte hapat e tij të parë, duke qenë vetëm 10 muajsh.

Sweet: The family of three appeared to be making precious memories as Santiago, 10-months-old, took some steps on the beach while holding onto his father's hands

Proud mama: Eva looked every inch the doting mum as she documented her son's milestones on her mobile phone