GJITHMONË E GUXIMSHME/ Dafina Zeqiri shfaqet me një "look" tjetër (VIDEO) - AlpeGossip
GJITHMONË E GUXIMSHME/ Dafina Zeqiri shfaqet me një “look” tjetër (VIDEO)

GJITHMONË E GUXIMSHME/ Dafina Zeqiri shfaqet me një “look” tjetër (VIDEO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret shqiptare që luan shumë me look-un e saj. E kemi parë shpesh të ndryshojë si prerjet apo ngjyrën e flokëve.

Megjithatë së fundmi ajo ka treguar me anë të një videoje të realizuar në ‘Tiktok’ se ka vendosur të shfaqet me flokë të gjatë dhe ‘makeup-in’ e kuruar deri në detaje.

Deqiri duket shumë bukur me flokët e gjatë, megjithatë me guximin që këngëtaren e dallon nuk do të ishte çudi që ditën tjetër të shfaqej me flokë të shkurtër.

Kujtojmë se së fundmi Dafina ka sjellë disa projekte muzikore si ‘Njëherë në jetë’ apo ‘A je pendu” që janë kthyer menjëherë në hite.

View this post on Instagram

☺️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on