Rita Orë-n nuk do e gjeni më në rrjetet sociale! Këngëtarja merr vendimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
Rita Orë-n nuk do e gjeni më në rrjetet sociale! Këngëtarja merr vendimin drastik (FOTO)

Rita Orë-n nuk do e gjeni më në rrjetet sociale! Këngëtarja merr vendimin drastik (FOTO)

Rita Ora po shijon suksesin e këngës së saj “Girls” si dhe ka nisur turin e saj në disa qytete në Europë.

Ajo ka performuar në Amsterdam e Belgjikë, e mbrëmjen e sotme pritet të këndojë në Paris. E për të qënë pranë fansave, Rita e ka të domosdoshme përdorimin e rrjeteve sociale dhe teknologjisë. Mirëpo këngëtarja është shprehur se është lodhur nga përdorimi i rrjeteve sociale.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka mundur të gjejë disa minuta për veten përpara koncertit, duke shijuar rrezet e diellit. Ajo ka publikuar në ‘InstaStory’ një fotografi me një libër në dorë duke lexuar.

“Jam e lodhur nga përdorimi i teknologjisë”, – shkruan ajo bashkangjitur fotografisë. Nuk e dimë nëse këngëtarja ka vendosur të heqë dorë përfundimisht nga rrjetet sociale.