I ADHURONI FUSTANET? Ja 21 TRENDET që do bëjnë “namin” këtë pranverë (FOTO) – AlpeGossip
I ADHURONI FUSTANET? Ja 21 TRENDET që do bëjnë “namin” këtë pranverë (FOTO)

I ADHURONI FUSTANET? Ja 21 TRENDET që do bëjnë “namin” këtë pranverë (FOTO)

Fustanet janë një ndër veshjet mjaft të përdorshme gjatë stinës së pranverës dhe për të gjitha ju që i adhuroni kemi menduar t’ju paraqesim një prej trendeve kryesore.

Bëhet fjalë për fustanet floralë të cilët mesa duket janë rikthyer sërish në modë dhe po vishen nga pothuajse të gjitha blogeret me famë botërore.

Ato janë lehtësisht të kombinueshme dhe mjaft praktike.

Në fotot e mëposhtëme mund të shihni ngjyrat e prerjet më të përdorura të këtij trendi: