“SULLTANESHA HYRREM NË TAPETIN E KUQ TË KANËS”/ Fansat kritikojnë veshjen transparente – AlpeGossip
“SULLTANESHA HYRREM NË TAPETIN E KUQ TË KANËS”/ Fansat kritikojnë veshjen transparente

“SULLTANESHA HYRREM NË TAPETIN E KUQ TË KANËS”/ Fansat kritikojnë veshjen transparente

Meryem Uzerli njihet nga të gjithë për rolin e ‘Sullatneshës Hyrrem’ në një nga serialet më të suksesshëm historikë të të gjitha kohërave në Turqi. Së fundmi ylli i kinematografisë turke ka pasur fatin të parakalojë në tapetin e kuq të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Sigurisht që vëmendjen më të madhe e ka marrë veshja e saj, e cila ishte tërësisht transparente.

Meryem u shfaq me një fustan të mbuluar më gurë, por poshtë tij viheshin në dukej asetet e aktores. Fansat janë ndarë në dy grupe pas fotove të publikuara. Një pjesë e tyre mendojnë se Uzerli është shumë tërheqëse me atë veshje, ndërsa pjesa tjetër e komenton si të tepruar dhe aspak etike këtë përzgjedhje.

Një tjetër aspekt shumë i përfolur për Meryem është transformimi që ka pësuar pas ndërhyrjeve plastike të shumta.