ÇFARË NDODHI? Beatrix përlotet, Arjola përpiqet ta qetësojë – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Beatrix përlotet, Arjola përpiqet ta qetësojë

ÇFARË NDODHI? Beatrix përlotet, Arjola përpiqet ta qetësojë

Spektakli i mbëmshëm ishte i mbushur me sqarime, diskutime, përballje, surpriza dhe sigurisht shumë lot.

Banorët duket se po ndjejnë çdo ditë e më shumë mallin për familjarët.

Pasi ndoqi surprizën që motra e Sarës i bëri kësaj të fundit, Beatrix nuk i fshehur dot më emocionet.

Ajo është përlotur për shkak të familjarëve që prej ditësh nuk ka mundur t’i takojë dhe as të këtë ndonjë komunikim me to.

Arjola është përpjekur që ta qetësojë me batuta dhe humor.

Pasi evidentuan situatën u afruan dhe banorë të tjerë për ta bërë këngëtaren të ndihet më mirë.