ME SIGURI KA PËR TI PËRLQYER ADRIAN GAXHËS/ Luana merr vendimin e papritur dhe bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
ME SIGURI KA PËR TI PËRLQYER ADRIAN GAXHËS/ Luana merr vendimin e papritur dhe bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

ME SIGURI KA PËR TI PËRLQYER ADRIAN GAXHËS/ Luana merr vendimin e papritur dhe bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar.Moderatorja është një emër shumë i përlour në mediat rozë dhe rrjet sociale.

Moderatorja dallohet për format bombastike dhe look-un që gjithmonë guxuan me ndryshime të reja.

Nuk ka kaluar shumë kohë kur Luana na befasoi duke u kthyer në brune dhe duket se moderatoja nuk ka për të ndalur me ndryshimet. Para disa minutash ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet me një pamje që na kujton kohën kur ëngëtari Adrian Gaxha i kushtoi këngën “Ngjyra e kuqe”.

View this post on Instagram

💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on