NUK DI TË NDALET/ ENCA sapo u bëri ”DISS” Noizyt dhe gjithë këngëtarëve të tjerë shqiptarë me këtë postim (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ ENCA sapo u bëri ”DISS” Noizyt dhe gjithë këngëtarëve të tjerë shqiptarë me këtë postim (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ ENCA sapo u bëri ”DISS” Noizyt dhe gjithë këngëtarëve të tjerë shqiptarë me këtë postim (FOTO)

Enca Haxhia nuk është vetëm një nga këngëtaret më të pëlqyera, ndër personazhet më të ndjekur në Instagram por gjithashtu edhe ndër më të komentuarit. Ajo është shumë aktive si në publikimin e këngëve të reja të cilat bëjnë gjithmonë bujë, por edhe me koncerte të ndryshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Ditën e sotme na ka treguar se kënga “Dua” ka arritur 15 milion klikime dhe sigurisht që nuk mund të ishte më e lumtur se kaq. Ajo ka publikuar një video nga kënga dhe ka thënë që edhe nëse s’do ishte kënga e saj, Enca do e kishte zgjedhur si këngën më të bukur të 2018-ës.