“KAM QENË E PËRKRAHUR…”/ Arjola zbulon dëshirat për karrierën e saj: E kam parë veten më shumë se aktore – AlpeGossip
“KAM QENË E PËRKRAHUR…”/ Arjola zbulon dëshirat për karrierën e saj: E kam parë veten më shumë se aktore

“KAM QENË E PËRKRAHUR…”/ Arjola zbulon dëshirat për karrierën e saj: E kam parë veten më shumë se aktore

Arjola Demiri dhe Einxhel Shkira kanë biseduar gjatë me njëra-tjetrën, mbrëmjen e kaluar.

Aktorja e njohur ka rrëfyer se gjatë eksperiencës së saj në “Portokalli” nuk e ka parë veten vetëm në kornizat e aktores.

Arjola zbulon dëshirat për karrierën e saj: E kam parë veten

“Kam qenë gjithnjë e përkrahur dhe e mbështetur. Nuk e kam parë asnjëherë veten vetëm si aktore aty. Kam tentuar, kam bërë edhe audicion për ta prezantuar por ishte shumë vonë. Është pak e rrezikshme sepse e di që të bësh prezantim dhe të jesh edhe aktore mund të të konsumohet shumë figura”, tha ajo.

Më tej Arjola rrëfeu edhe se angazhimin në “Portokalli” e zgjodhi pavarësisht shumë ofertave të bëra nga programe dhe televizione të tjera.