Oriola Marashi ndryshim DRASTIK në pamje! Nuk do e njihni më modelen seksi… (FOTO) – AlpeGossip

Oriola Marashi ndryshim DRASTIK në pamje! Nuk do e njihni më modelen seksi… (FOTO)

Është padyshim një nga modelet më në zë të momentit
Këtë herë bukuroshja seksi Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me një paruke bionde dhe me kaçurrela.

“Mbesa e Rubit,”-shkruan Oriola duke kujtuar kështu një nga telenovelat argjentinase më të dashur për shqiptarët.

Roli i protagonistes “Rubi” në këtë telenovelë dhe i mbesës së saj luhet nga aktorja e njohur Barbara Mori.