PRAPASKENA TË RREZIKSHME/ Dua Lipa tregon se çfarë ndodhi në xhirimet e fushatës së… (VIDEO) – AlpeGossip
PRAPASKENA TË RREZIKSHME/ Dua Lipa tregon se çfarë ndodhi në xhirimet e fushatës së… (VIDEO)

PRAPASKENA TË RREZIKSHME/ Dua Lipa tregon se çfarë ndodhi në xhirimet e fushatës së… (VIDEO)

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa, ditë më parë njoftoi se u bë imazh kryesor i markës së famshme franceze, “YSL”.

Kjo kompani ka promovuar linjën e re të parfumit, ndërsa ylli shqiptar edhi shumë atraktive.

Në klipin e kësaj fushate 23-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër, ku duket tejet në formë.

Dua Lipa shfaqet në këtë fushatë me shqiponjë si simbol i lirisë, për të përfaqësuar moton e fushatës “Libre”.

Ka qenë pikërisht ky një nga momentet më të sikletshëm për Duan.

Teksa po pozonte, ajo është rrëzuar shumë keq nga dallgët dhe kjo ka ardhur  e papritur.

Këngëtarja ia ka dalë të çohet menjëherë, pavarësisht se rrëzimi ishte i tmerrshem.