Rita Ora “NDEZ” Barcelonën/ Me mini bikini gold dhe sensuale këngëtarja sapo na trullosi (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora “NDEZ” Barcelonën/ Me mini bikini gold dhe sensuale këngëtarja sapo na trullosi (FOTO)

Rita Ora “NDEZ” Barcelonën/ Me mini bikini gold dhe sensuale këngëtarja sapo na trullosi (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare është fotografuar duke pushuar me miqtë e saj në Barcelonë.

27-vjeçarja ka treguar se përveçse është një nga këngëtaret e momentit, është edhe një femër super seksi  që nuk di t ndalet.