DALIN FOTOT/ Kryeministri dhe bashkëshortja filmohen duke festuar në club nate – AlpeGossip
DALIN FOTOT/ Kryeministri dhe bashkëshortja filmohen duke festuar në club nate

DALIN FOTOT/ Kryeministri dhe bashkëshortja filmohen duke festuar në club nate

Ai është një nga figurat më të rëndësishme politike i cili gjithmonë komentohet në media jo vetëm për punën e tij si kryeministër, por edhe për jetën private.

Bëhet fjalë për kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anita, të cilës të fundmi kanë vendosur të shijojnë jetën e natës. Në disa foto të publikuara nga ‘Indeksonline’, Haradinaj dhe Anita janë fotografuar teksa po hynin në një club nate në Prishtinë.

Sipas burimeve, kryeministri dhe bashkëshortja kanë qëndruar disa orë brenda lokalit duke festuar, por është kujdesur që gjithçka të mbetet private.