Brenda garderobës së Lori Hoxhës, veshjet që do donte të kishte çdo vajzë (FOTO) – AlpeGossip
Brenda garderobës së Lori Hoxhës, veshjet që do donte të kishte çdo vajzë (FOTO)

Brenda garderobës së Lori Hoxhës, veshjet që do donte të kishte çdo vajzë (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram, sidomos nga vajzat që frymëzohen nga stili i saj i të veshurit, ç’ka e ka bërë trashëgimtaren e Top Channel të kthehet në një fashion bloggere me influencë.

Me siguri të gjithë jeni kuriozë të shihni të paktën një herë garderobën e Lorit dhe ajo së fundmi jua ka dhënë mundësinë.

Fashion blogger-ja ka postuar në Snapchat disa foto nga garderoba teksa tregon fustanet e mahnitshëm dhe eventet ku i ka veshur.

Ekstravagante, me xixa, leopard e plot ngjyra më poshtë mund të shihni disa nga fustanet e Lorit.