DUHET TA SHIHNI/ Lori Hoxha sapo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe askush nuk e vuri re (FOTO) – AlpeGossip
DUHET TA SHIHNI/ Lori Hoxha sapo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe askush nuk e vuri re (FOTO)

DUHET TA SHIHNI/ Lori Hoxha sapo bëri ndryshimin drastik në pamje dhe askush nuk e vuri re (FOTO)

Blogerja Lori Hoxha nuk njihet si një personazh që eksperimenton shumë me look-un e saj. Ajo gjithmonë vendos ti qendrojë besnike flokëve bjond dhe të gjatë.

Mirëpo dje në mbrëmjen e Halloween, bukuroshja ka postuar disa foto ku duket qartë se këtë herë ka zgjedhur të dalë pak nga zona e saj e rehatisë. Ajo duket se ka prerë flokët më shkurt se zakonisht dhe gjithashtu i ka lyer në ngjyrën platin. Edhe pse përsëri ka qendruar në nuancat e bjondes, ndryshimi që ka bërë e shfaq bukuroshen më seksi seç ishte.

Nuk e dimë nëse kjo pamje ishte vetëm për mbrëmjen e Halloween-it por shpresojmë të mos jetë kështu pasi ky look i shkon shumë. /AlpeGossip.al