DASMA E "ÇMENDUR" SHQIPTARE/ VIDEO: Shihni si KËRCEN NUSJA. Hipën sipër daulles dhe... - AlpeGossip
DASMA E “ÇMENDUR” SHQIPTARE/ VIDEO: Shihni si KËRCEN NUSJA. Hipën sipër daulles dhe…

DASMA E “ÇMENDUR” SHQIPTARE/ VIDEO: Shihni si KËRCEN NUSJA. Hipën sipër daulles dhe…

Videot e nuseve që vallëzojnë janë zakonisht “të qeta” dhe të bukura.

Mirëpo, kemi edhe raste kur nuset janë pak më “të gjalla”.

Një video në Facebook shfaq vallëzimin e rrallë të një nuseje me tupanë. Për më shumë, ndiqeni videon e publikuar nga mediat kosovare:

Kalle Kalle 💃💃

Posted by Qikat Diaspores on Thursday, August 16, 2018