Reperi i njohur i fiksuar pas Kylie Jenner, shihni çfarë i shkruan: “Ta ha…”(FOTO) – AlpeGossip
Reperi i njohur i fiksuar pas Kylie Jenner, shihni çfarë i shkruan: “Ta ha…”(FOTO)

Reperi i njohur i fiksuar pas Kylie Jenner, shihni çfarë i shkruan: “Ta ha…”(FOTO)

S’ka faj i shkreti!

Kylie Jenner është një nga femrat më me ndikim në botë e cila tashmë mund të quhet me plot gojën një biznesmene e suksesshme.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë e komentuar për mënyrën e jetesës që bën. Sigurisht që shumë meshkuj e pëlqejnë, mirëpo tani e morëm vesh që reperi i njohur shqiptar qenka i fiksuar keq pas saj. Bëhet fjalë për Getinjon i cili i ka lënë një koment në foton e fundit të publikuar nga bukuroshja amerikane.

“TA HA ZEMREN”, i thotë Getinjo në një foto ku ajo duket me të vërtetë shumë bukur.