Kur vajzat bukuroshe kanë të njëjtën ”MENDJE”, shikoni si Oriola mbështet Rashelin pas kërcimit provokues (FOTO) – AlpeGossip
Kur vajzat bukuroshe kanë të njëjtën ”MENDJE”, shikoni si Oriola mbështet Rashelin pas kërcimit provokues (FOTO)

Kur vajzat bukuroshe kanë të njëjtën ”MENDJE”, shikoni si Oriola mbështet Rashelin pas kërcimit provokues (FOTO)

Padyshim që ajo është një nga vajzat më seksi dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Ama së fundmi Rashel Rashel Kolaneci u vu në qendër të lajmeve rozë, e shkak u bë veshja e saj në “Xing me Ermalin”.

Veshja e saj u cilësua shumë provokuese për një emision televiziv që ndiqet nga fëmijë dhe të rritur, ama Rashel jep përgjigjen e saj përmes një statusi në Instagram, ku sqaroi se jo çdo gjë është ashtu siç duket.

Ajo i sqaroi të gjithë duke u thënë se veshja e saj nuk ishte e tejdukshme , por ishte ngjyrë nude me tyl sipër.

Majde ajo nuk i kurseu as ofendimet për ata që menduan se ajo kishte dalë vetëm me tanga, duke i quajtur trupeshk.

Mesa duket edhe modelja e njohur Oriola Marashi është në të njëjtin mendim me Rashelin.

Oriola ka komentuar në statusin e Rashelit, duke ia mbështetur mendimin madje ajo ka shkruar se janë me keq sesa trupeshk.