Nora Istrefi zbulon titullin e këngës së re. Ja si do të duket këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
Nora Istrefi zbulon titullin e këngës së re. Ja si do të duket këngëtarja (FOTO)

Nora Istrefi zbulon titullin e këngës së re. Ja si do të duket këngëtarja (FOTO)

Vera ka nisur dhe bashkë me të edhe prurja e këngëve të reja nga këngëtarët shqiptarë. Disa janë publikuar tashmë ndërsa disa të tjera pritet të lançohen përgjatë ditëve në vazhdim. Sot, Rita Ora dhe Nora Istrefi kanë paralajëmruar se do të publikojnë klipet e tyre respektive. Me një foto të publikuar në Instagram, Nora zbuloi jo vetëm një pjesë të look-ut, por edhe titullin e këngës. ‘As një gotë’, do të mbajë titullin kënga dhe klipi i Nora Istrefit që do të publikohet sot në orën 18:00.