ÇUNA PËRMBAHUNI/ 25 vjeçarja rrit temperaturat në Dubai me format e saj (FOTO) – AlpeGossip
ÇUNA PËRMBAHUNI/  25 vjeçarja rrit temperaturat në Dubai me format e saj (FOTO)

ÇUNA PËRMBAHUNI/ 25 vjeçarja rrit temperaturat në Dubai me format e saj (FOTO)

Ajo nuk heziton që të tregojë asnjëherë format e saj elegante.

Dhe kësaj radhe Amber Turner është shfaqur mahnitëse teksa merrte rrezet e diellit në Dubai.

E veshur me bikini 25 vjeçarja dukej mjaft seksi.