ÇFARË NGJASHMËRIE/ Tayna në adoleshencë duket fiks si Anxhela Peristeri (FOTO) - AlpeGossip
ÇFARË NGJASHMËRIE/  Tayna në adoleshencë duket fiks si Anxhela Peristeri (FOTO)

ÇFARË NGJASHMËRIE/ Tayna në adoleshencë duket fiks si Anxhela Peristeri (FOTO)

Tayna u ka shuar kuriozitetin të gjithë ndjekësve të saj që dëshirojnë të dinë sesi dukej reperja në fëmijëri.

Ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto nga periudha kur ishte nxënëse. E veshur me uniformën e shkollës dhe me flokët e gjatë të kapur, Tayna ka pozuar në mesin e shokëve dhe shoqeve të shkollës.

Menjëherë sapo pamë foton, vumë re se Tayna i ngjan shumë këngëtares Anxhela Peristeri.

Buzëqeshja dhe sytë e bëjnë të duket identike si këngëtarja shqiptare dhe nëse nuk na besoni, ja ku i keni provat.

Në foton e mëposhtme do të shihni Anxhela Peristerin kur ka qenë e vogël.

U bindët tani apo doni prova të tjera?