“NXEHET SITUATA”/ Mos vallë Skivi sapo thumboi Majk si pa e kuptuar? (FOTO) – AlpeGossip
“NXEHET SITUATA”/ Mos vallë Skivi sapo thumboi Majk si pa e kuptuar? (FOTO)

“NXEHET SITUATA”/ Mos vallë Skivi sapo thumboi Majk si pa e kuptuar? (FOTO)

Prej disa ditësh Skivi duket se ka vendosur të dalë hapur ndaj të gjithë reperëve shqiptarë që nuk pëlqen. Madje ai zbuloi me detaje edhe rrjedhën e ngjarjeve me grupin “Babastars” dhe arsyen pse hoqi dorë prej tyre.

Mëngjesin e sotëm ai është zgjuar me një frymëzim për dikë në veçanti…

“Mirëmëngjesi repera barbika (barbies) … Kujdes mos nxirrni ndonjë fëmijë nëpër këngë tani… Ju mbys… Kopjacë…” – ka shkruar Skivi në Instastory.

Por me kë e ka tani???

Majk disa ditë më parë teksa u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instagram zbuloi se sapo Roan, i biri të rritej ai do ta merrte në ndonjë këngë…

Mos vallë Skivi sapo e thumboi ish kolegun e tij?