Njihuni me yllin e Instagramit për sot. Ky është krimineli që po josh vajzat anembanë botës (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me yllin e Instagramit për sot. Ky është krimineli që po josh vajzat anembanë botës (FOTO)

Njihuni me yllin e Instagramit për sot. Ky është krimineli që po josh vajzat anembanë botës (FOTO)

Me siguri edhe vajzat shqiptare do ‘dashurohen’ me muskulozin e famshëm…

Ylli i Instagramit për sot është një mashkull muskuloz nga Australia dhe e quajnë Yakiboy. Nëse shihni llogarinë e tij personale të Instagram-it do shihni foto ku ai ekspozon trupin e tij muskuloz të mbushur me tatuazhe. Shpesh herë provokon rrjetin me foto nudo duke vendosur ‘emoji’ në vendin intim. Në profilin e tij në Insta ai reklamon edhe jetën e shtrenjtë ku vishet me veshje firmato por ka nje problem ai dyshohet se është përfshirë në aktivitete kriminale bashkë me Pasquae Barbar, ky i fundit u vra përpara derës së shtëpisë ne vitin 2016. Më poshtë mund të shihni disa nga fotot e Yakiboy, ku ditën e sotme ai është përfolur edhe nga media ndërkombëtare.