“E BËN SI LUSHNJARËT”/ Kiara Tito poston VIDEON me shalqi duke e mbajtur në… – AlpeGossip
“E BËN SI LUSHNJARËT”/ Kiara Tito poston VIDEON me shalqi duke e mbajtur në…

“E BËN SI LUSHNJARËT”/ Kiara Tito poston VIDEON me shalqi duke e mbajtur në…

Ajo është një prej moderatoreve më seksi dhe më të komentuara të kohëve të fundit.

Ndonëse nuk e kanë konfirmuar lidhjen, tashmë dihet që këngëtari shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Butrint Imeri dhe moderatorja bukuroshe Kiara Tito janë bashkë pasi çifti janë kapur shpeshherë mat.

Kiara ditën e sotme duket se ka postuar në “Instastory” një video me shumë dashuri.

“Me dashuri nga Lushnja”,- shkruan bukuroshja. Dhe skishte si të mungonte karakteristika kryesore e Lushnjes “shalqiu”.