DHËNDRI IDEAL/ I dashuri i Dua Lipës fitoi zemrën e ç’do shqiptari me këtë veprim… (FOTO) – AlpeGossip
DHËNDRI IDEAL/ I dashuri i Dua Lipës fitoi zemrën e ç’do shqiptari me këtë veprim… (FOTO)

DHËNDRI IDEAL/ I dashuri i Dua Lipës fitoi zemrën e ç’do shqiptari me këtë veprim… (FOTO)

Dua Lipa u vlerësua ditën e sotme me “Çelësin e Prishtinës” nga Kryetari Shpend Ahmeti, pak orë përpara se të ngjitej në skenën e “Sunny Hill Festival”.

Dua shoqërohej në takim nga i ati dhe i dashuri i saj, Isaac Carew, i cili deri më tani ka marrë të gjitha pikët si dhëndri perfekt.

Last night’s pre-party ❤️🧚🏼‍♀️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Në një postim në rrjetet sociale, ai shprehet krenar për arritjet e partneres së tij dhe nuk lë pa formuar edhe simbolin e shqiponjës me kryetarin Shpend Ahmeti.

“Zonjushës time iu dha çelësi i qytetit sot. Shumë krenare për të” – shkruan Isaac.

Ndërkohë Dua ka mbërritur prej dy ditësh në Kosovë bashkë me familjen dhe të dashurin Isaac Carew. Ata kanë kaluar një mbrëmje fantastike dje nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe muzikës shqip.