NGA PORTOKALLIA TEK ROZA/ Këto janë rrobabanjot më ‘in’ për këtë verë sipas Kiara Titos (FOTOT) – AlpeGossip
NGA PORTOKALLIA TEK ROZA/ Këto janë rrobabanjot më ‘in’ për këtë verë sipas Kiara Titos (FOTOT)

NGA PORTOKALLIA TEK ROZA/ Këto janë rrobabanjot më ‘in’ për këtë verë sipas Kiara Titos (FOTOT)

Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit.

Ajo ka publikuar momente të ndryshme gjatë fundjavës duke zbuluar dhe se si i ka shijuar ditët e nxehta të verës.

Hera herës duke veshur rroba banje të ndara, por dhe ‘body’ Tito ka tërhequr vëmendjen e fansave me ngjyrat e ndezura si portokalli, jeshile apo të kuqe.

Kiara ka shfaqur dhe format fizike për të cilat ka marrë komente nga më të ndryshme nga ndjekësit në ‘Instagram’. Kujtojmë se kohët e fundit ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Megjithatë nëse keni nevojë të mendoheni dhe njëherë për rrobat e banjove para se të niseni me pushime, mjafton t’i hidhni një sy fotove më poshtë: