GJITHMONË DUKE TREGUAR PËRKUSHTIMIN MAKSIMAL/ Çiljeta i dedikon këto fjalë dashurisë së saj më të madhe – AlpeGossip
GJITHMONË DUKE TREGUAR PËRKUSHTIMIN MAKSIMAL/ Çiljeta i dedikon këto fjalë dashurisë së saj më të madhe

GJITHMONË DUKE TREGUAR PËRKUSHTIMIN MAKSIMAL/ Çiljeta i dedikon këto fjalë dashurisë së saj më të madhe

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ka treguar herë pas here lidhjen e ngushtë që ka me djalin e saj, Fernando. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto të tij duke i dedikuar si çdo herë tjetër fjalët më të ndjera.

“Dashuria ime për ty mund të shtrihet përqatm botës pafundësisht herë dhe kur gjithë bota të jetë mbuluar, dashuria ime mund të shtrihet në galaktikë përgjithmonë në vazhdimësi”, ka shkruar Xhilaga krah postimit të fundit.
Kujtojmë se këngëtarja është shumë e lidhur me të voglin e saj për të cilin kujdeset maskimalisht dhe siç ka treguar kalon shumicën e kohës, përveç angazhimeve në muzikë.