Nuk e dimë se çfarë beni ju pas palestrës/ Dafina Zeqiri na la pa fjalë PI HASHASH (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e dimë se çfarë beni ju pas palestrës/ Dafina Zeqiri na la pa fjalë PI HASHASH (FOTO)

Nuk e dimë se çfarë beni ju pas palestrës/ Dafina Zeqiri na la pa fjalë PI HASHASH (FOTO)

Po mendoni për personazhet e showbizz-it që janë njëkohësisht shumë të talentuar edhe thyejnë çdo rregull të mundshëm?

E ku mund të na shkojë mendja më mirë se tek Dafina Zeqiri e cila është një nga vajzat më cool të showbizz-it dhe me postimet e saj në Insta na ka treguar gjithmonë nga “çmenduritë” që bën.

Në postimet e fundit në Instagram Dafina ka treguar se çfarë e pret pasi është stërvitur në palestër.

Në një kuti tobaco, këngëtarja ka treguar disa cigare me marihuanë dhe me siguri Dafi e ka mënyrën e saj për tu relaksuar pas gjithë asaj stërvitje të lodhshme.

Liri dhe frymë amerikane! Dafi me siguri po ndihet më së miri në SHBA.