LIDHJA E TYRE PO BËN “NAMIN”/ Zbulohet si janë njohur Dua Lipa dhe Anwar Hadid – AlpeGossip
LIDHJA E TYRE PO BËN “NAMIN”/ Zbulohet si janë njohur Dua Lipa dhe Anwar Hadid

LIDHJA E TYRE PO BËN “NAMIN”/ Zbulohet si janë njohur Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Prej javësh tashmë këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre dhe nëpërmjet postimeve të ndryshme kanë treguar se po e shijojnë në maksimum lidhjen dhe janë super të dashuruar.

Lidhja e tyre nisi menjëherë pasi Dua i dha fund marrëdhënies me Isaac dhe të gjithë fansat u bën kurioz të dinin se nëse ata janë njohur kur Dua dhe Isaac ishin të lidhur. Burime për ‘TMZ; kanë treguar së fundmi se ajo që e bëri bashkë Duan dhe Anwar ishte muzika. Modeli i njohur është fans i vjetër i muzikës së Duas, ndërsa edhe këngëtarja nga ana tjetër e pëlqen muzikën që Anwar bën në kohën e tij të lirë.

Në muajin qershor, në momentin që dolën lajmet se marrëdhënia e Duas dhe Isaac ishte në krizë, Anwar bëri të pamundurën që të bindte Duan për një takim. Pas atij takimi, dyshja u bë shpesh herë me njëri-tjetrin deri sa në fund pranuan dhe lidhjen e tyre.