UPS! Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri milioner (FOTOT) – AlpeGossip
UPS! Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri milioner (FOTOT)

UPS! Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri milioner (FOTOT)

Xhesika Ndoj është një nga këngëtaret më të komentuara në mdeian rozë. Ajo është një femër super seksi që gjithmonë di të bëjë për vete fansat.

Por lidhja që kishte me të dashurin i cili ishte milioner dhe jetonte ne Vienë ka përfunduar.

Mirëpo lidhja e Xhesikës me të duket se ka përfunduar dhe kjo është arsyeja pse së fundmi nuk i kemi parë më bashkë.

Këtë e ka konfirmuar vetë këngëtarja në postimin e fundit në Instastory ku ditën e Shën Valentinit ka shkruar “Gëzuar për ne beqarët”.

Kujtojmë që Xhesika vazhdon të jetë aktive në muzikë me videoklipe të reja.