FOTO E RRALLË/ Zbuloni se si duken binjakët e Beyonce-s një vjeç e gjysëm – AlpeGossip
FOTO E RRALLË/ Zbuloni se si duken binjakët e Beyonce-s  një vjeç e gjysëm

FOTO E RRALLË/ Zbuloni se si duken binjakët e Beyonce-s një vjeç e gjysëm

Beyonce postoi në Instagram foto të rralla të binjakëve te saj, Sir dhe Rumi, një vjec  e gjysëm. Foto janë nga pushimet  e kaluara në Indi, ku kaluan një kohë tepër të bukur. Diva 37 vjecare me mbi 200 milionë ndjekës në këtë rrjet soviale, ka postuar dy foto të fëmijëve në një plazh të Mumbait. Njëra foto I tregon fëmijët me shpinë, ndërsa një tjetër është më pak e qartë, megjithatë, duken mjaft të këndshëm!

Këngëtarja e famshme ka edhe një vajzë tjetër më të madhe, 6 vjecaren Blue Ivy.