“MË PËLQEN TË EKSPERIMENTOJ”/ Olimpia flet për TRE të dashurit e saj (FOTO) – AlpeGossip
“MË PËLQEN TË EKSPERIMENTOJ”/ Olimpia flet për TRE të dashurit e saj (FOTO)

“MË PËLQEN TË EKSPERIMENTOJ”/ Olimpia flet për TRE të dashurit e saj (FOTO)

Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më seksi që shohim në ekranet shqiptare.

Ajo prej dy sezonesh po bashkëpunon me moderatorin Ermal Mamaqi si këngëtare në emisionin e tij.

Olimpia gjithashtu ka tërhequr vëmendjen me stilin e saj ekstravagant dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa sot Olimpia ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave dhe shumë prej tyre janë kuriozë për jetën e saj personale.

“Si quhet i dashuri yt?”, e pyet një ndjekës Olimpian.

“Do të thuash të tre ata? Shefqeti, Paloka dhe Svetlana. Më pëlqen të eksperimentoj”, shkruan Olimpia me humor.

Këngëtarja ka sqaruar se përgjigjet e saj nuk do jenë aq të vërteta kështu që edhe kjo përgjigje për të dashurin ishte thjesht shaka.

Image