SHOQE E NGUSHTË ME LOREDANËN/ Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun – AlpeGossip
SHOQE E NGUSHTË ME LOREDANËN/ Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

SHOQE E NGUSHTË ME LOREDANËN/ Tayna sapo mbështeti publikisht Mozzikun

Nëse nuk e dinit, Tayna dhe Loredana nuk kanë aspak armiqësi me njëra-tjetrën siç ndodh zakonisht mes repereve, por përkundrazi janë mikesha të ngushta. Të dyja postojnë shpesh video duke kënduar e kërcyer me këngët e njëra-tjetrës dhe kanë shprehur hapur simpatinë.

Mirëpo ndonëse shoqe me Loredanën, sot Tayna ka bërë një veprim të papritur duke mbështetur publikisht Mozzikun. Reperja ka postuar në Instastory këngën e re të reperit “Dhelpër dinake”.

Këtë këngë thuhet se Mozzik ia ka dedikuar Loredanës dhe mes rreshtave të tekstit ka zbuluar se arsyeja e ndarjes së tyre ishin debatet.