”IK SE TË KAM Q* R*PT”/ Ndjeksja i thotë se duhet të lexojë, Genta Gjalpi e fëlliq publikisht – AlpeGossip
”IK SE TË KAM Q* R*PT”/ Ndjeksja i thotë se duhet të lexojë, Genta Gjalpi e fëlliq publikisht

”IK SE TË KAM Q* R*PT”/ Ndjeksja i thotë se duhet të lexojë, Genta Gjalpi e fëlliq publikisht

Genta Gjalpi, isha banorja e Big Brother është gjithashtu një personazh tepër i njohur dhe i komentuar në rrjetet sociale. Ajo numëron 120 mijë fansa dhe njihet si një person i cili është shumë aktiv në rrjetet socialeku shpesh bën postime nga jeta e saj personale.

Ditën e sotme ajo ka bërë një postim ku duket se ka qenë tepër e irrituar.

Një fanse i ka shkruar në mesazhe duke i thënë se ajo duhet të lexojë që të zgjerojë fjalorin pasi nuk di të flasë fare. Genta i është kthyer jo mirë, madje mund të themi me plotë gojë se i është kthyer keq.

Nga fotoja, ish banorja e Big Brother duket se  i përgjigjet ndjekëses duke i thënë: Përzemërsisht po ta them edhe unë. Ik se të kam q* ropt. Puç

Në momentin që ka postuar foton, Genta e ka shoqëruar me përshkrimin ”Kur të tregojnë se duhet të lexosh”. /AlpeGossip.al