U PËRFOLËN PËR LIDHJE/ Ja detaji që e nxori zbuluar Era Istrefin dhe Julian Perretën (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOLËN PËR LIDHJE/ Ja detaji që e nxori zbuluar Era Istrefin dhe Julian Perretën  (FOTO)

U PËRFOLËN PËR LIDHJE/ Ja detaji që e nxori zbuluar Era Istrefin dhe Julian Perretën (FOTO)

Prej disa kohësh, në media po përflitet se këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në një lidhje dashurie me Dj-n me famë botërore, Julian Perreta-n.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në fotot e tyre në Instagram nuk kanë munguar komentet ngacmuese, që i kanë rënë në sy të gjithëve.

Në fundmi, Era dhe Julian-i kanë shkuar së bashku me pushime dhe ishte vetë Era ajo që publikoi në Instastory një video me Dj-n.

Në fundmi, Era dhe Julian-i kanë shkuar së bashku me pushime dhe ishte vetë Era ajo që publikoi në Instastory një video me Dj-n.

Këngëtarja ishte ulur në sediljen e pasagjerit teksa Julian-i i jepte makinës, ndërsa në sediljet e pasme qëndronin dy vajza të tjera.

Mesa duket, Era dhe Julian-i kanë vendosur të shijojnë jo vetëm kohën së bashku, por edhe shoqërinë e miqve të tyre.